Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
01
01
Turizm Markanızda Müşteri Memnuniyeti Sağlayın

Turizm markanızda odağınızı müşterilere çevirin. Uzun süren kayıtlara, yavaş ve hatalı sistemlere, aksayan personel sorunlarını ortadan kaldırın, sorunsuz ve verimli bir müşteri deneyimi sunun.

02
02
Personellerinizin Performansını ve Motivasyonunu Yüksek Tutun

Personelinizin ruhunu yüksek tutun. Geri bildirim anketleri ve ölçümlerinden elde ettiğiniz verilerle personellerinizin performansını ve motivasyonunu artırın. İlgili ve etkili personeller yaratın.

QRidea Hizmetleri

QRidea ile
Müşteriler Memnun, Çalışan Memnun

01
Turizm Deneyimine
Fark Katın

QRidea'nın sağladığı çeşitli kanallar sayesinde alacağınız geri bildirimler ile durumun farkında olun, gelişmeyi yönetin.

02
QRidea ile Süreci Yönetin

QRidea, işletmenizden, web sitenizden ve uygulamanızdan müşteri geri bildirimleri alın, süreci yöneterek daha iyiye yol alın.

 

 
03
QRidea ile İşletmenize Seviye Atlatın

QRidea'nın sizelere sunduğu kanallar (CES, NPS, Matrix vb.) sayesinde turizm sektörünü ve müşterileri yakından takip edin, işletmenizin geleceğini planlayın.

QRidea ile Her Şey Çok Basit

Rahat Bir Ölçüm Süreci Geçirin

QRidea ile otomatik ve zamanlanmış görevler tanımlayın, geri bildirim aldığınızda ilgili birim ve departmanlara bildirimler iletin.
Müşterilerinizden gelen poliçe yenileme taleplerini doğrudan ilgili birimlere yönlendirin.
Olumsuz geri bildirimde bulunan müşterilerinizi otomatik akışlarla şikayet yönetimi birimine aktararak hızlıca çözüm sağlayın ve memnuniyetsizliği memnuniyete dönüştürün.

+
Aktif Müşteri
+
Tamamlanan Projeler
+
Uzman Personel