Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
QRidea B2B

B2B Müşteri Deneyimi ile Güven Yaratın

İşinizi geliştirmek ve sektörünüzde fark yaratmak için çok yönlü, hepsi bir arada bir B2B müşteri deneyimi yönetim platformu kullanın. Müşteri deneyim süreçlerinizi satış öncesi ve destek süreçlerine kadar modernize edin, güçlü müşteri ilişkileri kurun ve tek bir noktadan tüm işlemleri idare edin.

 

 

01
01
Çok Kollu Geri Bildirim

NPS (Net Promoter Score), Müşteri Memnuniyeti, Müşteri Efor Skoru (CES) gibi önemli ölçüm yöntemleriyle müşteri geri bildirimlerini izleyin. Müşteri deneyim sürecindeki zayıf noktaları tespit ederek harekete geçin, müşteri kayıplarını önceden tahmin edin.

02
02
Gelişmiş Özellikler

Merkezi bir platform kullanarak iş akışı otomasyonu, destek talep yönetimi, geri bildirim yönetimi, iletişim yönetimi CRM, web sitesi analizleri, kurumsal raporlama ve daha fazlasını entegre ederek maliyetleri azaltın ve iş süreçlerinizi basitleştirin.

03
03
Başarı Yönetimi

Müşteri başarı stratejinizi güncelleyin ve müşterileri markanızın savunucularına dönüştürmek için Müşteri Başarısı ve Hesap yöneticilerinizin yetkilerini artırın. Etkinlikler ve webinarlar gibi önemli müşteri ilişkileri girişimlerinizi ölçerek yatırım geri dönüşünü (ROI) sağlayın.

04
04
Özel Kişilere, Özel İlgi

Müşteri deneyimi verilerinden faydalanarak önemli hesaplar için özelleştirilmiş ve sektördeki en iyi satın alma deneyim süreçlerini oluşturun. Bu sayede daha nitelikli satış fırsatları yaratarak potansiyel müşterileri sadık müşterilere dönüştürün.

Referanslarımız

İnsanlar QRidea Hakkında Ne Mi Düşünüyor?

Taylor Green
Onum has increased our traffic, keywords, and conversion. We’ve enjoyed working with them and consider them a strategic business partner.
Taylor Green
Client of Company
Emilia Clarke
I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.
Emilia Clarke
Designer
Maria Kloop
Onum has increased our traffic, keywords, and conversion. We’ve enjoyed working with them and consider them a strategic business partner.
Maria Kloop
Developer