Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
QRidea AR&GE

Çoklu Araştırma Ve Geliştirmenin Adresi QRidea

İdeal müşteri profilinizi belirleyin ve stratejik içgörüleri pazar payına dönüştürün. Pazarınızdaki fırsatları yakalayarak benzersiz içgörülerle daha fazla müşteri kazanın.

Cep telefonları, web aracılığıyla veya sahada SMS, e-posta, CATI gibi yöntemlerle araştırma yaparak müşteri içgörüleri elde edin. Teknolojiyle mücadele etmek yerine, ihtiyacınız olan verileri gerçek zamanlı olarak yakalamaya odaklanın; aylar veya yıllar içinde değil, anlık olarak bilgi edinin.

01
01
Kuvvetli Ve Çok Kanallı

Esnek, dinamik ve kullanıcı dostu anketlerle daha doğru sorular sorun ve müşterilerinizden daha fazla bilgi edinin. Kullanıcı dostu CATI, SMS, e-posta hizmetleri gibi yöntemlerle her yerde bilgi toplayın. Yanıtları birden fazla boyutta kolayca düzenleyin ve verilerinizi her açıdan detaylı bir şekilde görüntüleyin.

02
02
Raporlama Ve Analiz

Verilerinizi gelişmiş istatistiksel raporlama araçlarıyla görselleştirin ve SPSS gibi mevcut araçları entegre ederek yaptığınız araştırmalardan maksimum fayda sağlayın. Bulgularınızı müşteri deneyimi, davranışsal ve operasyonel verilerle ilişkilendirerek en önemli fırsatları önceliklendirin.

Referanslarımız

İnsanlar QRidea Hakkında Ne Mi Düşünüyor?

Taylor Green
Onum has increased our traffic, keywords, and conversion. We’ve enjoyed working with them and consider them a strategic business partner.
Taylor Green
Client of Company
Emilia Clarke
I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.
Emilia Clarke
Designer
Maria Kloop
Onum has increased our traffic, keywords, and conversion. We’ve enjoyed working with them and consider them a strategic business partner.
Maria Kloop
Developer