Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

01. İnovatif, Hızlı, Etkili Çözümlerin Adresi

C Markanızı geliştirmek için verimli ve yaratıcı sektör (Perakende, Turizm, e-Ticaret, Sağlık, Hizmet) çözümlerine başvurun. 

  • Müşteri yolculuğunun her aşamasında memnuniyet sağlayarak sürdürülebilir iş büyümesi elde edin. Problemleri memnuniyete dönüştürün ve sadık müşteriler oluşturun.
  • Şirket genelinde güven, şeffaflık ve müşteri odaklılık kültürü oluşturmak için çalışan bağlılığını sürekli izleyin. Çalışan bağlılığını artırarak yüksek performanslı ekipler kurun. Ekip üyelerini desteklemek için sorunlar karşısında hızlı ve kararlı hareket edin.
  • Analizleri gerçek kullanıcı geri bildirimleriyle bir arada değerlendirerek dijital ürünleriniz genelinde dönüşüm oranlarını optimize edin. Ekiplerinizi kullanıcı deneyimine ilişkin benzersiz iç görülerle güçlendirin ve aksiyon almaya yönelik çevik bir kültür oluşturun.
  • Pazar, marka, ürün, fiyatlandırma ve rakipler hakkında derinlemesine bilgi edinerek konumunuzu güvence altına alın. Pisano’nun çok kanallı araştırma araçlarını kullanarak tüm araştırmalarınızı ve iç görülerinizi tek bir platformda yönetin.

QRidea Sektör Çözümleri ile Müşterinizi, Çalışanınızı Duyun.